Warning: Declaration of WC_NovaPoshta_Shipping_Method::calculate_shipping($package) should be compatible with WC_Shipping_Method::calculate_shipping($package = Array) in /home/fs272420/jador.com.ua/www/wp-content/plugins/inoxoft-novaposhta-woocommerce-shipping/inoxoft-novaposhta-shipping.php on line 27
Умови угоди  | Жадор

Умови угоди 

       ​ 1. Реєстрація користувача. 

 1.1 Оформляючи замовлення на сайті ​ https://jador.com.ua​ , Покупець погоджується з даними умовами. 
 
1.2 Особисті дані Покупця не передаються третім особам, але зберігаються для надання інформації про товари представлені на сайті https://imperialfashion-ua.com​ . Інтернет-магазин залишає за собою право використовувати дану інформацію в маркетингових цілях(аналіз даних про продаж товарів, аналіз відвідуваності сайту, електронна розсилка тощо). 
1.3 Реєструючись на сайті ​ https://jador.com.ua Покупець погоджується надати достовірну, точну інформацію про себе і свої контактні  дані.  

        ​ 2. Прийом і обробка замовлень. 

2.1 Замовлення приймаються через сайт ​ https://imperialfashion-ua.com​ , сторінки Instagram imperial_jador, сторінки Facebook Жадор_Imperial мережа магазинів одягу з Франції та Італії,  а також за телефоном +38097 110 110 7. 

 
2.2  Час прийому дзвінків і обробки замовлень: 
Понеділок – Пятниця з 9.00 до 18.00 
 
2.3 Після розміщення замовлення, на вказану при реєстрації електронну адресу, Покупець отримує повідомлення проте, що його замовлення прийняте, від автоматичної системи управління замовленнями. В найближчий час з ним зв’яжеться представник інтернет – магазину для уточнення замовлення, перевірки наявності замовлених товарів, уточнення умов оплати та доставки. 
 
2.4 Замовлення не рахується оформленим, якщо покупець не пройшов етап підтвердження замовлення з представником інтернет – магазину по телефону (у випадку, якщо Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною досяжності мобільного оператора і т.д.) 

        ​ 3. Доставка і оплата 

 3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцю регламентується розділами “Доставка " та  "Оплата”.
 
 3.2 Покупець розуміє можливість виникнення ситуації, при якій на доставку знадобиться більше 2-х робочих днів(через особливості роботи служби доставки, великого об’єму замовлень і у зв’язку з цим, продовження строків оформлення кожного замовлення і т.д.), або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При                   
цьому інтернет – магазин ​https://jador.com.ua не бере на себе ніяких зобов’язань по компенсації будь-яких збитків Покупця, пов’язаних з                
несвоєчасною доставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують терміни доставки, він має право відмовитись від замовлення в день його оформлення, зв’язавшись з оператором інтернет – магазину. 

        ​ 4. Перевірка доставленого товару  

  4.1 При отримані замовлення Покупець повинен перевірити кількість і якість отриманого товару.  
Якщо при отриманні замовлення Ви виявите невідповідний товар, ми гарантуємо Вам  замінити його на товар належної якості за наш рахунок. 

 ​       ​ 5. Строки гарантії 

 5.1 З огляду на те, що різні виробники надають на свій товар різні строки гарантії, Покупець, при оформлені замовлення повинен уточнити у представника інтернет – магазину гарантійні строки на товар, що купується, щоб уникнути непорозумінь. 
5.2 Встановлений виробником гарантійний строк обчислюється з дня отримання товару Покупцем або відправки товару Покупцю через вибрану ним                    
службу доставки. 

        ​ 6. Виписка чека  

 6.1 Якщо покупець бажає отримати чек, він повинен додатково повідомити про це в процесі оформлення замовлення, або погодити це з оператором інтернет – магазину по контактному телефону, що вказаний на сайті https://jador.com.ua. 

         ​ 7. Умови угоди 

 ​ 7.1 Інтернет – магазин залишає за собою право змінювати умови даної угоди. При цьому, про всі принципові зміни в Угоді зобов’язується попередити                    
Покупця електронною поштою, а Покупець згоден отримувати від інтернет-магазину повідомлення такого змісту.

7.2 Інтернет-магазин https://jador.com.ua зобов’язується надавати у вільному доступі для Покупця  умови даної  Угоди на своєму сайті. 

       ​ 8.  Відмова від  відповідальності 

8.1 Інтернет-магазин, в будь-який час, без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому сайті, а також у внесенні в них товари  та ціни. 
 
8.2 Інтернет – магазин https://jador.com.ua ні при яких обставинах не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи збитки при втраті доходу, даних або від переривання ділової активності), що виникли в результаті використання або неможливості використання даного сайту.